„Zakup sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem
Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu otrzymało dotację ze środków budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego na realizację w roku 2018 zadania pn.: „Zakup sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem” w kwocie : 119 877,35 zł.
W ramach zadania zostaną zakupione i zainstalowane nowe zestawy sprzętów komputerowych, które usprawnią prace merytoryczne, digitalizacji zbiorów muzealnych oraz ich prezentację.
INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU

Zakup obrazu Wojciecha Fangora pt.„Portret Matki 1942

Zakup 2 sztuk nawilżaczy powietrza

Wymiana pokrycia dachowego na zachodniej, północnej i wschodniej części dachu budynku Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu – etap I dokumentacja

Aranżacja i realizacja stałej wystawy Muzeum Historii Radomia wraz z wyposażeniem pomieszczeń nieekspozycyjnych w zabytkowych kamienicach Gąski i Esterki w ramach instytucjonalnych Muzeum im. Jacka Malczewskiego
