muzeum radom bip

Z historii zabawek. Wspomnienia z dzieciństwa

Muzeum im. Jacka Malczewskiego przygotowało wystawę pt. „Z historii zabawek- Wspomnienia z dzieciństwa”. Prezentujemy na niej zabawki dawne i współczesne, pochodzące z różnych kręgów kulturowych: z Polski, Europy oraz innych krajów świata.

Ekspozycja stanie się przyczynkiem do przypomnienia sobie zabawek, które cieszyły nas w okresie dzieciństwa, dzieci natomiast będą miały okazję  obejrzenia pluszaków, kolejek, samochodzików i żołnierzyków, modeli statków i samolotów, którymi bawili się ich rodzice.
Wystawa prezentuje zabawki dla chłopców i dziewcząt, używane od początku XX wieku do czasów współczesnych. Wystawie towarzyszyć będą warsztaty.    

WYSTAWA CZYNNA DO 11 WRZEŚNIA

 

Cennik :

  • Zwiedzanie wystawy oraz warsztaty dla grup – 6 PLN
  • Zwiedzanie wystawy z przewodnikiem – 5 PLN
  • Zwiedzanie wystawy bez przewodnika – 4 PLN

 

Kontakt : Dział Naukowo Oświatowy 48 36 256 94

Partnerzy:
http://www.26600.pl http://www.mazowieckie.com.pl
Mecenasi Muzeum:
http://radom.whitetaxi.pl/ http://www.nextit.com.pl/ http://www.lucz-bud.com.pl/ http://kulturaisztuka.pl/ http://www.itdot.pl/ http://news.hotelnihilnovi.pl/ www.4art.pl/ http://www.artservice.pl/ http://www.artinhouse.pl/ http://www.rafil.pl/ http://www.kombud.com.pl/ http://www.wacyn.com.pl/ http://binkowski.suzuki.pl/auto http://www.blu.com.pl/salony/radom http://www.paluchgroup.pl/
tło e-riders motocykle