Dotarło do nas miłe podziękowanie z Sądu Okręgowego w Radomiu, które w imieniu pani prezes Marty Łobodzińskiej, na ręce dyrektora Leszka Ruszczyka i wicedyrektora Adama Duszyka, złożył rzecznik sądu pan Arkadiusz Guza. Było nam bardzo miło służyć wsparciem w przygotowaniu i pomocą merytoryczną podczas Nocy Muzeów. Szczególne podziękowania należą się panu Mariuszowi Królowi z Działu Historii, który nadzorował ekspozycję i czuwał nad przebiegiem wydarzenia.



INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU
Tę noc zapamiętamy na długo…
Oprowadzanie i warsztaty do wystawy zdjęć Jacka Turczyka Współczesna Warszawa na starej fotografii
Narty – biały ślad – klister i parafina – to i owo o narciarstwie w Zakopanem w czasach Rafała Malczewskiego
Wernisaż wystawy „Zakłady Metalowe w Radomiu – ze zbiorów Works 11”




