muzeum radom bip

Aktualności

W związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Zdrowia z 4 listopada 2020 roku, Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu pozostaje zamknięte dla zwiedzających od 7 listopada 2020 roku do odwołania.                 O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco. 

 

W tym czasie zachęcamy do korzystania z wirtualnego spaceru po muzeum, który znajduje się pod tym linkiem: Wirtualny Spacer 

 

Jednocześnie zapraszamy Państwa na nasze profile na Facebook'u: Muzeum im. Jacka Malczewskiego oraz na Instagramie: muzeum_malczewskiego_radom, na których będziemy publikować wiele ciekawych informacji. 

 


Zapraszamy do zwiedzania dziedzińca muzealnego. Nowością jest ścieżka dla zwiedzających opowiadająca o historii budynku Muzeum oraz historycznych obiektach wokół gmachu, których historia sięga XIV wieku. To kolejna atrakcja dostarczająca równocześnie wiele istotnych informacji.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Budżet obywatelski
Partnerzy:
http://www.26600.pl http://www.mazowieckie.com.pl
Mecenasi Muzeum:
http://radom.whitetaxi.pl/ http://www.nextit.com.pl/ http://www.lucz-bud.com.pl/ http://kulturaisztuka.pl/ http://www.itdot.pl/ http://news.hotelnihilnovi.pl/ www.4art.pl/ http://www.artservice.pl/ http://www.artinhouse.pl/ http://www.rafil.pl/ http://www.kombud.com.pl/ http://www.wacyn.com.pl/ http://binkowski.suzuki.pl/auto http://www.blu.com.pl/salony/radom http://www.paluchgroup.pl/
tło e-riders motocykle