muzeum radom bip

Aktualności

11 września br. Została otwarta wystawa „Socrealizm sztuka w służbie propagandy”. Dziękujemy za liczne przybycie naszym Gościom. Zapraszamy do oglądania wystawy, która będzie prezentowana do końca bieżącego roku.

 

 


Zapraszamy Państwa do zwiedzania wszystkich wystaw w muzeum.

 

Informujemy, że otwarta jest już wystawa "Jacek Malczewski" w nowej odsłonie oraz wystawy czasowe „Kto Ty jesteś? Bocian Biały. Święty i przeklęty” i  „Papież Jan Paweł II .Droga do świętości”.

 

Godziny otwarcia:

 

poniedziałek - nieczynne

wtorek - 9.00 - 15.00
środa - 9.00 - 16.00
czwartek - 9.00 - 15.00
piątek - 10.00 - 16.00
sobota - 11.00 - 16.00 
niedziela - 11.00 - 16.00

 

Od 1 lipca dniem bezpłatnego zwiedzania wystaw stałych jest sobota.

 

Szanowni Państwo zachęcamy do zapoznają się z regulaminem zwiedzania muzeum w czasie epidemii. Regulamin można pobrać również ze strony.

http://www.muzeum.edu.pl/pl/radom/regulamin-zwiedzania,70.htm

 

Regulamin zwiedzania (PDF)

 

 


Zapraszamy do zwiedzania dziedzińca muzealnego. Nowością jest ścieżka dla zwiedzających opowiadająca o historii budynku Muzeum oraz historycznych obiektach wokół gmachu, których historia sięga XIV wieku. To kolejna atrakcja dostarczająca równocześnie wiele istotnych informacji.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy:
http://www.26600.pl http://www.mazowieckie.com.pl
Mecenasi Muzeum:
http://radom.whitetaxi.pl/ http://www.nextit.com.pl/ http://www.lucz-bud.com.pl/ http://kulturaisztuka.pl/ http://www.itdot.pl/ http://news.hotelnihilnovi.pl/ www.4art.pl/ http://www.artservice.pl/ http://www.artinhouse.pl/ http://www.rafil.pl/ http://www.kombud.com.pl/ http://www.wacyn.com.pl/ http://binkowski.suzuki.pl/auto http://www.blu.com.pl/salony/radom http://www.paluchgroup.pl/
tło e-riders motocykle