muzeum radom bip
UE muzeum radom bip

Aktualności archiwum

1 2 3 4 5 6    następne »
Zapraszamy na konferencję "Odkrywamy historię Radomia"
Hej Klubowicze!
Przed nami kolejna edycja Mazowieckiej Recepty na Sztukę.
Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę, 12 listopada, o godz. 12.00 do Muzeum Historii Radomia na warsztat muzealny.
Harmonia, szacunek, czystość i spokój.
Za nami ekscytujący i pełen wrażeń wernisaż wystawy Rok polski (przyroda, kultura, praca, święta i obyczaje w malarstwie polskim 1850 – 1939), po którym emocje jeszcze nie opadły.
Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu zaprasza na Finisaż wystawy „Rok polski (przyroda, kultura, praca, święta i obyczaje w malarstwie polskim 1850-1939)"
Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu zaprasza na GWIAZDKOWE WARSZTATY W MUZEUM HISTORII RADOMIA „RADOMIAN PORTRET WŁASNY”
Czy Malczewski byłby dobrym ilustratorem do bajki "Kopciuszek"?
Dyrektor Leszek Ruszczyk zaprasza już 17 września 2023 roku ogodz. 17.00 na koncert Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "Mazowsze" im. Tadeusza Sygietyńskiego.
Otwarcie wystawy „Kwiaty wiśni – Samuraje” 1 września, godz. 17:00
Zapraszamy na warsztaty "Piękno hebrajskich rękopisów"
Wydarzenia związane z rocznicami urodzin lub śmierci znakomitych polskich pisarzy
To był intensywny weekend, pełen wrażeń w naszym muzeum.
Kilka ujęć z dzisiejszej konferencji prasowej poświęconej zbliżającej się wystawie "Polscy Monachijczycy" ze zbiorów Lwowskiej Narodowej Galerii Sztuki im. B.G. Woźnickiego.
Już w piątek, 15 września o godz. 17:00 wernisaż „Rok polski (przyroda, kultura, praca, święta i obyczaje w malarstwie polskim 1850-1939)"
Otwarcie wystawy numizmatycznej "Przekazy Narodowego Banku Polskiego dla Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu" 11 sierpnia, godz. 17:00
Uwaga zbliżają się ferie zimowe!
To było piękne popołudnie, pełne wspomnień, historii, ale i rozmów o planach, inwestycjach i przyszłości Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu.
We czwartek 5 października 2023 roku o godz. 17:00 odbędzie się wernisaż naszej najnowszej wystawy Polscy monachijczycy. Dzieła pochodzą ze zbiorów Lwowskiej Narodowej Galerii Sztuki.
Konferencja prasowa przed wystawą ,,Kwiaty wiśni - Samuraje”.
„Płonące. Wycinanki Moniki Krajewskiej w dni życia, dni śmierci wpisane. Wystawa w hołdzie ludności żydowskiej Radomia”, który odbędzie się 14 stycznia 2024 roku o godzinie 12:00 w Muzeum im. Jacka Malczewskiego
Prezentujemy galerię zdjęć z oprowadzania kuratorskiego po wystawie "Polscy monachijczycy".
Kolejne fantastyczne wieści, które mamy dla Państwa!
,,Po śmierci ku słońcu. Cmentarzyska ciałopalne z epoki brązu i wczesnej epoki żelaza”
W tym roku trafiła do nas wyjątkowa kartka z życzeniami od wyjątkowego nadawcy!
Program "Kulturalna szkoła na Mazowszu" przedłużony w 2023 roku
Program "„Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu”
Jacek na wakacjach
Mamy dla Was fantastyczną informację!
1 2 3 4 5 6    następne »
Partnerzy:
https://www.bsjedlinsk.pl http://www.26600.pl https://dokultury.mazowieckie.com.pl/pl
Mecenasi Muzeum:
tło e-riders motocykle