muzeum radom bip
UE muzeum radom bip

Aranżacja i realizacja stałej wystawy Muzeum Historii Radomia wraz z wyposażeniem pomieszczeń nieekspozycyjnych w zabytkowych kamienicach Gąski i Esterki w ramach instytucjonalnych Muzeum im. Jacka Malczewskiego

Aranżacja i realizacja stałej wystawy Muzeum Historii Radomia wraz z wyposażeniem pomieszczeń nieekspozycyjnych w zabytkowych kamienicach Gąski i Esterki w ramach instytucjonalnych Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu”

 

Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu w latach 2021-2022r. otrzymało dotację ze środków budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego na realizację zadania pn.: „Aranżacja i realizacja stałej wystawy Muzeum Historii Radomia wraz z wyposażeniem pomieszczeń nieekspozycyjnych w zabytkowych kamienicach Gąski i Esterki w ramach instytucjonalnych Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu” w kwocie: 8 395 409,08 zł.

 

W ramach zadania zaprojektowana i zbudowana została w nowo wyremontowanych kamienicach Gąski i Esterki, stała wystawa poświęcona historii Radomia wraz z niezbędnym wyposażeniem. Zakupiono i zamontowano również wyposażenie do wszystkich pomieszczeń nieekspozycyjnych. Nowa infrastruktura i systemy dostosowują wystawę do prezentowania i zwiedzania przez osoby niepełnosprawne.

 

 

Partnerzy:
https://www.bsjedlinsk.pl http://www.26600.pl https://dokultury.mazowieckie.com.pl/pl
Mecenasi Muzeum:
tło e-riders motocykle